“Cerrahi Işleme Gerek Olmadan, Ameliyatsız Gıdı Tedavisi”

Strawberry Lift Nedir?

Strawberry Lift, patentli lazer teknolojisi ile Dünya da anında sonuç veren ilk non-invaziv sistemdir.

İki farklı teknolojinin bir araya gelmesiyle gıdı inceltmek, çene hattı belirginleştirmek, alt yüz hattı sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.

Gıdı bölgesinde yağ hücrelerini ağrısız ve acısız azaltmaya yardımcı olur, ciltte kolajen üretimini sağlar, cildi kaldırmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış olan teknolojinin tedavi sonrası koruma süresi 18 aydır.

Strawberry Lift çalışma prensibi Nedir?

Tedavinin Birinci aşamasında 3B Sınıf olarak adlandırılan soğuk kırmızı lazer ışığı cilde nüfuz ederek istenmeyen yağ hücrelerine etki ederek yüzünüzü inceltir.

Cerrahi veya enjeksiyon gerektirmeyen, invaziv olmayan bir tedavidir.

Tedavinin ikinci aşamasında non-stop atış yapabilen silent ultrasound teknolojisi kullanılır.

Alt yüz hattında güvenle çalışılabilen odaklanmış Yağ Azaltma Probu cildi anında etki ederek sıkılaştırır ve yeni kollajen üretimini destekler.

Bu iki aşamalı, patentli teknolojinin tek seansı yaklaşık 45 dakikalık tedavi süresinde gerçekleşir.

Gerçek Sonuçlar

“Dünyanın ilk ve tek anlık non-invazive lazerli tedavi yöntemi”

İZLENECEK YOL

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Konsültasyon

Tedavinizden önce, tıbbi bir anket ve onay formu doldurmanız gerekmektedir. Bu prosedür kontrendikasyonları önlemek için gereklidir.

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Klinik Fotoğrafçılık

Tedaviye başlamadan önce, Lazer sonrası ve Silent Ultrasound aşamalarından sonra fotoğraf çekilmelidir. Her uygulamada mutlaka yapılmalıdır. Bu size kümülatif sonuçları gösterecek ve son tedavinizdeki görüntülerden önce ve sonra doğru sonuçlar verecektir. Çarpıcı sonuçlarınızı görmek için tedaviden iki hafta sonra son fotoğrafınıza geri dönün.

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Bakım Sonrası

Yüzünüzü nemlendirici ile nemlendirdiğinizden emin olun. Yaz aylarında lütfen güneş kremi kullanın. Tedavinizden bir gün önce, tedaviden sonra saunadan ve güneşlenmekten kaçınmak her zaman en iyisidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi durumlarda tedaviye izin verilmez?

Tüm kanser türleri

Kalp pili

Hamile veya emziren anneler

Keloid skarı olan hastalar

Epilepsi

Sonuçları ne zaman göreceğim?

Çoğu durumda ilk tedaviden sonra ANINDA sonuçları göreceksiniz. İkinci tedavinin önceki fotoğrafı her zaman son tedavi fotoğrafından daha iyidir.

Kaç tedaviye ihtiyacım olur?

Anında sonuçları ilk tedavide göreceksiniz. Hastaların çoğunda 1-4 arasında tedavi vardır. Bu tamamen cildinizin yaşına, kilosuna ve durumuna bağlıdır. Doktorunuz konsültasyonda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Tedavi koruma süresi ne kadardır?

4 seanslık tedavisini tamamlayan ve düzenli ve dengeli yaşam kalitesine sahip bir hastanın tedavi koruma süresi minimum 18 aydır.

Tedavi sırasında canım yanar mı?

Tedavi sırasında sıfır acı ve sıfır rahatsızlık vardır. Tedavi sonrası rahatlıkla sosyal hayata geri dönülebilir. % 100 invaziv olmayan,% 100 ağrısız ve son derece etkilidir.

Strawberry Lift tedavisi güvenli midir?

Özel patentli sistemin FDA uygunluğu vardır. Güvenlidir.