+90 532 292 77 31
Ameliyatsız liposuction sonuçlarını hayal edin

FDA ONAYLI TEKNOLOJİ

Bu çığır açan vücut şekillendirme tedavisi, hedeflenen bölgelerde invaziv olmayan bir çözüm sunar; cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme ve selülit azaltma tedavilerini gerçekleştirir.

Acı veya kesi olmadan ve öğle yemeği molanızda dahi bir seans yapabilirsiniz.Spor salonunda saatlerce vakit geçirin ya da diyetlerin en sıkılarını izleyin, birçok insan egzersiz yapan yağ ceplerinden muzdariptir ve kalori kontrolü değişemez.

Benzer şekilde, yaşlandıkça metabolizmamız yavaşlamaya başlar ve bu sorunlu yağ cepleri gelişmeye başlayabilir. İnç kaybı uygulamamız sayesinde, sadece 8 tedavide bu geçmişte kaldı.

Popüler hedeflenen bölgeler:

  • Mide
  • Kalça
  • Uyluklar
  • Üst Sırt
  • Alt Sırt
  • Bacak
  • Dizler
  • Göğüs
  • Karın
  • Kollar
“Dünyanın ilk ve tek anlık non-invazive lazerli tedavi yöntemi”

İZLENECEK YOL

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Konsültasyon

Tedavinizden önce, tıbbi bir anket ve onay formu doldurmanız gerekmektedir. Bu prosedür kontrendikasyonları önlemek için gereklidir.

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Klinik Fotoğrafçılık

Tedaviye başlamadan önce ve her lazer seansından sonrasında mutlaka fotoğraf çekmelisiniz. Bu her uygulamada tekrarlanacaktır. Bununla beraber seans öncesi ve sonrası hasta tartılır ve mezura ile ölçülür.

https://www.flaticon.com/authors/prosymbols
Bakım Sonrası

Anlık sonuçları korumak için 20 dakika kardiyovasküler işlem yapmanız önemlidir, yağların vücuttan hızlı atılımı için gereklidir. Bu olmadan yağ hücreleri 24 saat içinde normale dönecektir. Vibrasyon işlemleri egzersizin yerini almaz. Ek olarak, aşırı alkol içermeyen temiz ve sağlıklı bir diyet sonuçları daha uzun süre koruyacaktır.

NASIL ÇALIŞIR

Klinik olarak kanıtlanmış, invazif olmayan lazer tedavisi, deri altındaki yağ hücrelerini seçici olarak hedeflemek için cilde nüfuz ederek, kan damarlarını, sinirleri ve diğer dokuları rahatsız eder.

Yağ hücreleri lazerlerden enerjiyi emdiklerinde su, gliserol ve serbest yağ asitleri salarlar. Zararsız yağ hücresi içeriği daha sonra lenfatik drenaj yoluyla vücuttan uzaklaştırılır ve zamanla daha iyi sonuçlar verir.

BİLİM

Lazer uygulama alanına yerleştirildi anda cilde nüfuz ederek yağ katmanlarına (9-13mm) derinliğe ulaşacak kadar çalışır. Yağ hücreleri lazerlerden enerjiyi emdiğinde, hızlı bir olaylar zinciri meydana gelir.

İlk olarak, hücrelerin yüzeyinde gözenekler oluşur, bu da su, Gliserol ve serbest yağ asitlerinin içeriğini dökmelerine neden olur. Bu içerikler, cildin yağlı tabakasının altındaki interstisyel boşluğa taşınır ve bu da hücrelerin şekillendirilebilir olmasını sağlar; adiposit hücrelerinin azaltılması.

Bu bozulma, kan damarlar ve sinirler gibi komşu yapıları etkilemez. Aynı yağlı yiyeceklerlerin vücutta işlendiği şekilde Lenfatik sistem, Karaciğer ve Böbrekler yoluyla vücuttan dışarı atılır.

Lütfen dikkat: Koyu ten rengi olan hastalar için (Fitzpatrick ölçeği 3-6) sadece 10 lazer sistemi kullanmanızı öneririz. Bu, tedavi süresi sadece 10 dakikaya olması nedeniyle Hipo-Pigmentasyon olasılığı riskini ortadan kaldırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi durumlarda tedaviye izin verilmez?

Tüm kanser türleri

Kalp pili Olanlar

Karaciğer veya böbrek problemleri olanlar

Tiroit hastaları

Hamile veya emziren anneler

Işığa duyarlı ilaç kullanan müşteriler

Epilepsi

Diyabet Tip 1

Keloid skarı olan hastalar

Sonuçları ne zaman göreceğim?

Sonuçlar 8 seans boyunca anlık görüyor olacaksınız.

Kaç tedaviye ihtiyacım olacak?

4 hafta boyunca haftada iki kez ve her tedavi arasında en az 48 saat süren 8 tedaviden oluşan bir kurs

Birden fazla paket alabilir miyim?

Evet, ancak paketler arasında 2 haftalık boşluk olmalıdır.

Bir seferde birden fazla alanım tedavi edilebilir mi?

Evet, ancak sonuçlarınızı korumak için daha fazla kardiyovasküler egzersiz yapmaya hazır olmalısınız.

Tedaviden sonra aynı formda kalacakmıyım?

Evet, sağlıklı, dengeli bir diyet ve egzersiz sizi formda tutacak.

Rahatsızlık duyduğum bölgedeki yağa ne olur?

Tedaviyi takiben, gliserol vücut tarafından hızla emilir. Su, serbest yağ asitlerini lenfatik sistem, karaciğer ve böbrekler yoluyla taşır, bu da vücuttan idrar yoluyla dışarı atılır.

Tedavi esnasında ağrı/acı olur mu?

Hayır, sıfır acı/ağrı rahatsızlık hissedilir.Bazı hastaların uykuya daldığı gözlemlenir, bilinen tedavi alanında rahat bir sıcak his hissedersiniz.

Sonuçlarımı korumak için geri gelmek zorunda kalacak mıyım?

Hayır, mantıklı bir yaşam tarzı, sağlıklı bir diyet programı ve egzersiz planını sürdürürseniz sonuçlar kalıcı olur. düzenli bir yaşam tarzı takip etmek, inç kaybı sonuçlarınızın korunmasını sağlayacaktır.

Sistem güvenli midir?

Evet, FDA onaylı ve güvenli bir sistemdir.